NOVINKA
9%
prilba FLASH AERO

Singing Rock prilba FLASH AERO

0 hodnotenie
W9602RX00 (3072)


Info:

UNI, červená

Na sklade u dodávateľa
Predpokladané doručenie (SK): 29.5.2024
58.00 €
64.00 €
Ušetríte : 6.00 € (9%)
  • red

Popis tovaru

Prilba FLASH AERO je vďaka veľmi odolnej konštrukcii z ABS/PC materiálu bez vnútornej polystyrénovej výstelky obľúbená pre skvelé odvetranie a pohodlie pre užívateľa. Má plne nastaviteľnú nosnú výšku, v kombinácii s možnosťou nastavenia dĺžky u postranných popruhov, ktoré možno plne odňať a možno ich prať ručne alebo v práčke pri 30 °C, zaručuje možnosť dokonalého nastavenia a kompatibility s chráničmi sluchu. Certifikované s chráničmi sluchu Hellberg. Veľkosti v rozmedzí 53-63 cm upravujete vďaka odolnému, rýchlo a ľahko ovládateľnému koliesku.

Na prilbe nájdete štyri robustné klipy na upevnenie akéhokoľvek čelového svietidla dostupného na trhu. Pevný podbradný pásik vydrží zaťaženie min. 50daN (cca 50 kg), znižuje riziko straty prilby v prípade pádu. Prilby možno pohodlne a bezpečne používať pri teplotách v rozmedzí od - 10 do + 50 °C. Výhodou je univerzálny euro slot 30mm, ktorý je kompatibilný s väčšinou štítov a ochranných slúchadiel dostupných na trhu. Súčasťou balenia sú reflexné nálepky. Prilba je označená unikátnym sériovým číslom.

Vhodná pre výškové práce, kde je v prípade pádu pracovníka riziko straty prilby vyššie ako riziko uškrtenia. V opačnom prípade je vhodnejší typ Singing Rock přilba FLASH INDUSTRY.

Parametre produktu Singing Rock prilba FLASH AERO:
Hmotnosť: 455g
Farba: reflexná žltá, červená
Materiál: ABS/PC
Veľkosť: UNI (53–63 cm)
Normy: EN 397 mimo požiadaviek na ventiláciu, EN 12492

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu