Pánske Bundy 

Počet produktov: 18

Pánske Bundy

Medzi bundami Mammut si každý nájde tú svoju, ktorá sa stane verným spoločníkom v dobrých i ťažších chvíľach v horskom teréne.

V širokej ponuke nájdete vetrovky od modelov pre každodenné použitie, cez ľahké, dobre zbaliteľné bundy, ktoré nazaťažia Váš batoh, no sú vždy pripravené vám pomôcť, až po technické bundy z oderu odolných materiálov, ktoré sa nehanbia znášať mechanické zaťaženie v úzkych tatranských komínoch.

Pri všetkých vrchných bundách je samozrejmosťou membrána GoreTex, alebo vlastná membrána od Mammutu DryTech, resp. DryTech  Premium, ktorá bola vyvinutá na základe dlhoročných skúsenosti s pobytom v horách vo vlastnej réžii výrobcu. Kombinácia vysokej priedušnosti a odolnosti voči vetru aj vode je zárukou, že si svoje zážitky užijete v pohodlí a suchu aj napriek vrtochom vysokohorského počasia.

Dámske modely, nájdete v kategórii Dámske bundy

Nezabudni si pozrieť katégorie VÝPREDAJ alebo AKCIA, kde nájdeš produkty až z 50% zľavou.

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.