Vrecko na magnézium pre bouldering Ocún Boulder Bag

0 hodnotenie
04173-green (3331)


Info:

one size / green red

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 19.6.2024
29.00 €

Popis tovaru

Veľkokapacitné vrecko na magnézium Ocún Boulder Bag je navrhnuté tak, aby uspokojilo špecifické potreby všetkých boulderistov. Toto vrecko je konštrukčne riešené tak, aby stabilne stálo na mieste, čím sa minimalizuje riziko vysypania magnézia, aj keď dopadne na bouldermatku. Vnútro vreca je vystlané mäkkou flísovou tkaninou, ktorá zabezpečuje pohodlné a rovnomerné nanášanie magnézia na ruky.

Ocún Boulder Bag je vybavený spoľahlivým rolovacím uzatváraním s dvoma prackami, ktoré bezpečne uzatvára vrecko a zabraňuje úniku magnézia, čím chráni váš batoh pred znečistením počas prepravy. Tento dizajn nielenže udržiava vaše vybavenie čisté, ale tiež zaisťuje, že magnézium zostane suché a pripravené na použitie.

Ďalšie praktické detaily zahŕňajú bočné pútka na upevnenie kefky, ktorá je nevyhnutná na čistenie chytov, a predné zipsové vrecko, kde môžete uložiť drobnosti ako kľúče, energetické tyčinky alebo iné potrebné veci. Vďaka týmto funkciám je Ocún Boulder Bag dokonalým spoločníkom pre každého boulderingového nadšenca, ktorý potrebuje spoľahlivé a funkčné riešenie na prenášanie svojho magnézia a ďalšieho vybavenia.

Vlastnosti: 

  • rolovacie zatváranie s dvoma plastovými trojzubcami 
  • pútka na upevnenie kefky na boku 
  • predné vrecko na zips 
  • flísová tkanina vo vnútri pre pohodlnejšie nanášanie magnézia

Materiál:

  • Polyester
  • Polyamid
 

Parametre -

Hmotnosť:  200 g
Farba:  green red
Veľkosť:  one size

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu