NOVINKA MiniHangBoard - Duo + MG

Rozlomity Sport MiniHangBoard - Duo

0 hodnotenie
MHDUO-SET (1028)


Info::

SET 2KS

MiniHangboarh - Duo je minimalistický ľahký prenosný hangboard vyrobený slovenskými lezcami. Prioritne slúži na rozohriatie prstov pred lezením, ale je ho možn… viac info >

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 8.12.2021
22.00 €
30.00 €
Ušetríte : 8.00 € (27%)
  • SET 2KS

Popis tovaru

MiniHangboarh - Duo je minimalistický ľahký prenosný hangboard vyrobený slovenskými lezcami. Prioritne slúži na rozohriatie prstov pred lezením, ale je ho možné použiť aj ako plnohodnotnú tréningovú pomôcku.

Dvojprstový hangboard je veľmi malý a jeho rozmery umožňujú pohodlnú prepravu aj v malej batožine. V balení je sada dvoch kusov. Úchop -  vis umožňuje na dvoch alebo jednom prste. Pre trening na jednom prste je vytvorený žliabok, ktorý vytvára strabilitu pomôcky. Hrany sú zaoblené a ergonomicky upravené.

Miminimalistiské prevedenie sa vmestí do každej tašky či vrecka v bunde. Použitie dvojice týchto hangboardov rozširuje jeho možnosti a je ich možné zavesiť nad štandardné dvere v bytovke a tak ho využiť aj pri domácom tréningu.

Upevnenie nosného lanka je vytvorené tak aby hangboard visel v ťažisku a prsty sa z neho nešmíkali.

Informácie o tréningu na MyHangboarde nájdete na: MyHangBoard ako trénovať

Prečítajte si:  Návod na použitie

Tak pome na to!

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.