NOVINKA MyHangBoard - H5/7

Rozlomity Sport MyHangBoard - H57

0 hodnotenie
MHB-57 (1026)


Info::

SMREK

MyHangboarh - H5/7 je ľahký prenosný hangboard vyrobený slovenskými lezcami. Prioritne slúži na rozohriatie pred lezením, ale je ho možné použiť aj ako plnohodnotnú tr… viac info >

Tovar na objednávku

35.00 €
45.00 €
Ušetríte : 10.00 € (22%)

Popis tovaru

MyHangboarh - H5/7 je ľahký prenosný hangboard vyrobený slovenskými lezcami. Prioritne slúži na rozohriatie pred lezením, ale je ho možné použiť aj ako plnohodnotnú tréningovú pomôcku. Každý kus je originál a jemné poruchy dreva len zvýraznia ručnú výrobu. Hangboard je potrebné zavesiť do priestoru napríklad na hrazdu, konár alebo nosné oko, nie však v blízkosti steny. (fotky ilustrujú spôsob uchopenia nie zavesenia)

MyHangBoard disponuje dvoma sadami lištových chytov, ktoré sú rôznej hĺbky. Na každej strane sa nachádza jedna väčsia a jedna menšia lišta, ktoré je možné chytať samostatne alebo čiastočne  Stredný veľký chyt slúži najmä na tréning visov či zhybov na jednej ruke. Taktiež je možné použiť aj vrchnú stranu, ktorej hrany sú zaoblené a umožnujú pohodlné držanie. Dĺžka hangboarhu je navrhutá na 590 mm, preto aby ho bolo možné zavesiť nad štandardné dvere v bytovke a tak ho využiť aj pri domácom tréningu. Značky nad bočnými chytmi zjednodušujú orientáciu pri rôznej šírke úchopu.

Lišty na jednej strane majú hĺbku 12 a 21 milimentrov na druhej 24 a 15 milimetrov.

Upevnenie nosného lanka je vytvorené tak aby bol hangboard naklonený v správnej polohe a prsty sa z neho nešmíkajú. Prehodením lanka na druhú stranu zmeníme ťažisko hangboardu a je možné veľmi rýchlo prejsť na cviky na druhej strane. Toto upevnenie bolo špeciálne vymyslené tak aby sa presunutím bočných uzlov dal meniť náklon hangboardu. Stredové ukotvenie cez karabínku, zvyšuje stabilitu pri tréningu a zabráňuje tak prešmyknutiu pomôcky na stranu, ale pritom umožní rozpojenie lanka.

Informácie o tréningu na MyHangboarde nájdete na: MyHangBoard ako trénovať

Prečítajte si:  Návod na použitie

Tak pome na to!

Parametre -

Šírka:  40 mm
Dĺžka:  590 mm
Výška:  65 mm
Hmotnosť:  700 g

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac