NOVINKA MyHangBoard - H3

Rozlomity Sport MyHangBoard - H3

1 hodnotenie
MHB-3 (1024)


Info::

SMREK

MyHangboarh - H3 je ľahký prenosný hangboard vyrobený slovenskými lezcami. Prioritne slúži na rozohriatie pred lezením, ale je ho možné použiť aj ako plnohodnotnú tré… viac info >

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 20.10.2021
26.00 €
35.00 €
Ušetríte : 9.00 € (26%)

Popis tovaru

MyHangboarh - H3 je ľahký prenosný hangboard vyrobený slovenskými lezcami. Prioritne slúži na rozohriatie pred lezením, ale je ho možné použiť aj ako plnohodnotnú tréningovú pomôcku. Každý kus je originál a jemné poruchy dreva len zvýraznia ručnú výrobu. Hangboard je potrebné zavesiť do priestoru napríklad na hrazdu, konár alebo nosné oko, nie však v blízkosti steny. (fotky ilustrujú spôsob uchopenia nie zavesenia)

MyHangBoard disponuje dvoma sadami lištových chytov, ktoré sú rôznej hĺbky. Na jednej strane sa nachádza väčsia a na druhej menšia lišta.  Stredný veľký chyt slúži najmä na tréning visov či zhybov na jednej ruke. Taktiež je možné použiť aj vrchnú stranu, ktorej hrany sú zaoblené a umožnujú pohodlné držanie. Dĺžka hangboarhu je navrhutá na 400 mm, preto aby sa vmestil do bežnej tašky prípadne aj kabelky :) . Tento hangboard je možné tiež zavesiť nad štandardné dvere v bytovke a tak ho využiť aj pri domácom tréningu. Značky zjednodušujú orientáciu pri rôznej šírke úchopu.

Lišty na jednej strane majú hĺbku 12 milimentrov na druhej 24 milimetrov.

Upevnenie nosného lanka je vytvorené tak aby bol hangboard naklonený v správnej polohe a prsty sa z neho nešmíkajú. Prehodením lanka na druhú stranu zmeníme ťažisko hangboardu a je možné veľmi rýchlo prejsť na cviky na druhej strane. Toto upevnenie bolo špeciálne vymyslené tak aby sa presunutím bočných uzlov dal meniť náklon hangboardu. Stredové ukotvenie cez karabínku, zvyšuje stabilitu pri tréningu a zabráňuje tak prešmyknutiu pomôcky na stranu, ale pritom umožní rozpojenie lanka.

Informácie o tréningu na MyHangboarde nájdete na: MyHangBoard ako trénovať

Prečítajte si:  Návod na použitie

Tak pome na to!

Parametre -

Výška:  65 mm
Šírka:  45 mm
Dĺžka:  400 mm
Hmotnosť:  450 g

Recenzia užívateľov (1)

Marek


H3 hangboard som kúpil na trénovanie na cesty, kde nemám možnosť trénovať inak (žiadna lezecká oblasť, žiaden gym). Považujem ho za veľmi šikovnú pomôcku, skladnú, premyslenú, cenovo bezkonkurenčnú. Hĺbka úchopov je volená veľmi vhodne (aj pre začiatočníkov), tá väčšia na zahriatie, zhybovanie, poprípade visenie na dvoch / troch prstoch, tá menšia na statické visy, mono úchop potešil. Mám však jednu výhradu, preto hviezdička dole. Keď som robil sériu piatich visov (10 sekúnd vis) na úchopoch s menšou hĺbkou, tak došlo k prerezaniu kože na niektorých vrchných článkov prstov, čo sa mi napr. pri Beastmakeri nestalo. Možno je to chybné opracovanie v rámci môjho kusu, ale odporúčam vylepšiť opracovanie, poprípade tvar hrany týchto úchopov. Zároveň si myslím, že by bolo vhodné zvážiť použitie iného druhu dreva (kvalitnejšieho, tvrdšieho). Aj keď by cenovo tá doska išla hore, myslím, že by si ľudia radi priplatili, pretože je vymyslená veľmi šikovne.
Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.