NOVINKA
26%
MyHangBoard - H3

Rozlomity Sport MyHangBoard - H3

0 hodnotenie
MHB-3 (1024)


Info:

SMREK

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 19.6.2024
26.00 €
35.00 €
Ušetríte : 9.00 € (26%)

Popis tovaru

MyHangboard - H3 je ľahký prenosný hangboard vyrobený slovenskými lezcami. Prioritne slúži na rozohriatie pred lezením, ale je ho možné použiť aj ako plnohodnotnú tréningovú pomôcku. Každý kus je originál a jemné poruchy dreva len zvýraznia ručnú výrobu. Hangboard je potrebné zavesiť do priestoru napríklad na hrazdu, konár alebo nosné oko, nie však v blízkosti steny. (fotky ilustrujú spôsob uchopenia nie zavesenia)

MyHangBoard disponuje dvoma sadami lištových chytov, ktoré sú rôznej hĺbky. Na jednej strane sa nachádza väčsia a na druhej menšia lišta.  Stredný veľký chyt slúži najmä na tréning visov či zhybov na jednej ruke. Taktiež je možné použiť aj vrchnú stranu, ktorej hrany sú zaoblené a umožnujú pohodlné držanie. Dĺžka hangboarhu je navrhutá na 400 mm, preto aby sa vmestil do bežnej tašky prípadne aj kabelky :) . Tento hangboard je možné tiež zavesiť nad štandardné dvere v bytovke a tak ho využiť aj pri domácom tréningu. Značky zjednodušujú orientáciu pri rôznej šírke úchopu.

Lišty na jednej strane majú hĺbku 12 milimentrov na druhej 24 milimetrov.

Upevnenie nosného lanka je vytvorené tak aby bol hangboard naklonený v správnej polohe a prsty sa z neho nešmýkajú. Prehodením lanka na druhú stranu zmeníme ťažisko hangboardu a je možné veľmi rýchlo prejsť na cviky na druhej strane. Toto upevnenie bolo špeciálne vymyslené tak aby sa presunutím bočných uzlov dal meniť náklon hangboardu. Stredové ukotvenie cez karabínku, zvyšuje stabilitu pri tréningu a zabráňuje tak prešmyknutiu pomôcky na stranu, ale pritom umožní rozpojenie lanka.

Informácie o tréningu na MyHangboarde nájdete na: MyHangBoard ako trénovať

Prečítajte si:  Návod na použitie

Tak pome na to!

Parametre -

Výška:  65
Šírka:  45
Dĺžka:  400
Hmotnosť:  450 g

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu