AKCIA
36%
MyHangBoard - H1 HNEDÁ

Rozlomity Sport MyHangBoard - H1B

0 hodnotenie
MHB-1B (1023)


Info:

HNEDÁ

Tovar na objednávku

16.00 €
25.00 €
Ušetríte : 9.00 € (36%)

Popis tovaru

MyHangboard - H1 je minimalistický ľahký prenosný hangboard vyrobený slovenskými lezcami. Prioritne slúži na rozohriatie pred lezením, ale je ho možné použiť aj ako plnohodnotnú tréningovú pomôcku. Každý kus je originál a jemné poruchy dreva len zvýraznia ručnú výrobu.

Tento jednoručný hangboard je veľmi malý a jeho rozmery umožňujú pohodlnú prepravu aj v malej batožine. Disponuje dvoma lištami,  ktoré sú rôznej hĺbky. Na jednej strane sa nachádza väčsia a na druhej menšia lišta. Taktiež je možné použiť aj vrchnú stranu, ktorej hrany sú zaoblené a umožnujú pohodlné držanie. Dĺžka hangboarhu je navrhutá na 130 mm, preto aby sa minimalizoval jeho rozmer a váha, prípadne sa vmestil do malej tašky, vrecka v bunde, či prípadne aj kabelky :). Použitie dvojice týchto hangboardov rozširuje jeho možnosti a je ich možné zavesiť nad štandardné dvere v bytovke a tak ho využiť aj pri domácom tréningu.

Upevnenie nosného lanka je vytvorené tak aby bol hangboard naklonený v správnej polohe a prsty sa z neho nešmýkajú. Prehodením lanka na druhú stranu zmeníme ťažisko hangboardu a je možné veľmi rýchlo prejsť na cviky na druhej strane. Toto upevnenie bolo špeciálne vymyslené tak aby sa presunutím bočných uzlov dal meniť náklon hangboardu. Stredové ukotvenie cez karabínku, zvyšuje stabilitu pri tréningu a zabráňuje tak prešmyknutiu pomôcky na stranu, ale pritom umožní rozpojenie lanka.

Informácie o tréningu na MyHangboarde nájdete na: MyHangBoard ako trénovať

Prečítajte si:  Návod na použitie

Tak pome na to!

Parametre -

Šírka:  45
Dĺžka:  130
Výška:  65
Hmotnosť:  300 g

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu