AKCIA
22%
Mammut Mercury IV Low GTX / black-titanium

Turistická obuv Mammut Mercury IV Low GTX

0 hodnotenie
3030-04700-0486-9 (1575)


Info:

EU 9 / black-titannium

 

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 22.5.2024
139.90 €
180.00 €
Ušetríte : 40.10 € (22%)

Popis tovaru

Ľahká a kvalitná turistická obuv vyrobená z najlepších materiálov. Nová a vylepšená verzia nášho bestselleru má pružnú a priľnavú podrážku Vibram pre optimálnu istotu nohy na celodenných túrach. Tlmiaca pena 3D Memo Foam v podšívke a stielke, ako aj priedušná, nepremokavá membrána GORE-TEX zaručujú vynikajúce pohodlie. Vysokokvalitná koža terracare® nubuk dodáva modelu Mercury IV Mid GTX stabilitu a odolnosť. Koža terracare®, udržateľne vyrábaná v Nemecku, a obuv GORE-TEX majú certifikát bluesign® na ochranu nášho životného prostredia. Model je širšieho strihu. 

Materiál: Nubuk koža | Brúsená koža | Softshel

Posledný index: hikingComfort
Flexibilný index: A6
3D pena typu memo

 

Udržateľnosť:

Terracare® koža

Terracare® ponúka zodpovedne vyrobenú výkonnú kožu vyrobenú v Nemecku, ktorá sa riadi transparentnými výrobnými postupmi, pri ktorých sa spotrebuje o viac ako 40 % menej vody a vyprodukuje o viac ako 30 % menej emisií CO2, ako je priemer v odvetví.

Fair Wear

Organizácia Fair Wear sa snaží zabezpečiť spravodlivé a bezpečné pracovné podmienky v odevných továrňach. Táto nezisková organizácia priamo spolupracuje s továrňami, odbormi, mimovládnymi organizáciami a vládami s cieľom chrániť práva pracovníkov.

Recyklované

Tento výrobok obsahuje recyklované materiály s nekompromisným výkonom a funkčnosťou. Výber recyklovaných materiálov znižuje spotrebu primárnych zdrojov a pomáha podporovať obehové hospodárstvo.

Parametre -

Veľkosť UK:  9
Farba:  black-titannium
Hmotnosť:  980 g

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu