Rozlomity Sport Sprievodca Kalamárka (2020)

0 hodnotenie
456 (456)


Info::

Vlado Linek

Kalamárka - skvost lezeckých oblastí na celom šírom Slovensku. Andezitová kráska ukrytá v lesoch Poľany, rovno nad mestom Detva. Lezenie je tu veľmi špecifické. Milujú… viac info >

Popis tovaru

Kalamárka - skvost lezeckých oblastí na celom šírom Slovensku. Andezitová kráska ukrytá v lesoch Poľany, rovno nad mestom Detva. Lezenie je tu veľmi špecifické. Milujú to tu nadšenci líšt, lištičiek, mikrolištičiek a špár a tiež tí, čo si občas radi prevetrajú svoje vklínence, či friendy. Väčšina ciest je odistená lepenými borhákmi, no aj v nich si občas preveríte svoj morál. Čo je však na Kalamárke najpríťažlivejšie, je jej magická atmosféra.

V sprievodcovi je na 352 stranách spracovaných 5 oblastí: Horné skaly, Dolné skaly, Južné skaly, Boriakove skaly a Melichova skala, pár stránok je venovaných aj ľadopádom. Spolu je tu 649 ciest. Najrozsiahlejšou oblasťou sú Horné skaly (320 ciest) a Dolné skaly (211 ciest), najmagickejšou sú Boriakove skaly, špeciálnou atmosférou dýcha aj Melichova skala. Netreba zabudnúť ani na Južné skaly, kde je množstvo ľahkých a stredne ťažkých ciest.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.