VÝPREDAJ
30%
Xenair Alpine Light Jacket Wmn

RAB Xenair Alpine Light Jacket Wmn

0 hodnotenie
QIP-02-ORB-10 (2044)


Info:

S / orion-blue

Tovar na objednávku

136.50 €
195.00 €
Ušetríte : 58.50 € (30%)

Popis tovaru

Bunda Rab Xenair Light Insulated Jacket je nový, technicky prepracovaný kúsok, ktorý využíva osvedčené materiály a ponúka množstvo výhod oproti páperovej izolácii.

Základom bundy je izolácia PrimaLoft® Gold Active+, ktorá je z 55 % vyrobená z recyklovaných materiálov. Táto izolácia je dômyselne rozdelená do zón, aby lepšie podporovala termoreguláciu počas aktivít s vyššou intenzitou. Nespornou výhodou oproti páperovej izolácii je jej jednoduchšia údržba a odolnosť voči vlhkosti.

Vonkajší materiál je osvedčený 20D Pertex Quantum Air s kvalitnou povrchovou úpravou DWR. Vďaka otvorenej tkanej štruktúre ponúka skvelú rovnováhu medzi odolnosťou proti vetru a veľmi vysokou priedušnosťou, čo oceníte najmä pri intenzívnom pohybe, pretože vás udrží v suchu a teple oveľa dlhšie. Poradí si aj s ľahkým dažďom alebo snehom (nie je vodotesný!).

V podpazuší, kde telo produkuje viac tepla, je umiestnený iba Pertex Quantum Air bez izolácie, aby prebytočné teplo čo najľahšie odchádzalo.

Členitý strih celej bundy je navrhnutý tak, aby čo najmenej obmedzoval pri aktívnom pohybe. Konce rukávov majú elastický klin s otvorom na palec, ktorý oceníte pri používaní v rukaviciach. Spodný okraj bundy možno ľahko stiahnuť pomocou integrovanej šnúrky.

Parametre -

Veľkosť UK:  10
Farba:  orion blue
Hmotnosť:  263 g
Veľkosť EU:  S

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu