AKCIA NOVINKA TOP produkt
11%
Latok Summit Horizont

Expedičný stan RAB Latok Summit Horizont

0 hodnotenie
KOM-MR-64-HO-U (3996)


Info:

2 miestny stan

Tovar na objednávku

800.00 €
900.00 €
Ušetríte : 100.00 € (11%)

Popis tovaru

Stan Rab Latok Summit pre 2 osoby je určený na dobrodružstvá v extrémnych podmienkach.

V pomere technických parametrov a hmotnosti sa nepochybne jedná o jeden z najlepších produktov, ktoré sú dostupné na trhu.

Predstavte si tento expedičný stan ako spoľahlivého spoločníka v kráľovstve vrcholov, kde každý detail má svoj účel a každé vlákno je vyberané so zreteľom na výkon a spoľahlivosť.
Vytvorený s maximálnou starostlivosťou o ochranu a pohodlie, tento stan je vyrábaný z prvotriednej, ľahkej a nepremokavej tkaniny 15D Pertex® Shield Air. Jeho trojvrstvová konštrukcia v ripstopovej väzbe je ako hradba proti nepriazni počasia, odolávajúca vetru, dažďu a snehu v najnáročnejších podmienkach. Pri pohľade na stan, si hneď všimnete polyuretánovú membránu, ktorá poskytuje neuveriteľnú vodotesnosť a zároveň udržuje priedušnosť na vysokom stupni.
Detaily tohto výnimočného stanu odhaľujú dômyselný návrh pre maximálnu funkčnosť. Naväzovacie slučky na streche a bokoch slúžia pre kotvenie stanu pri bivaku priamo v stene a tak zabezpečujú stabilitu aj v najextrémnejších situáciách. Vnútorný rám tvoria špeciálne 9,6 mm tyče DAC Featherlite NSL, ktoré poskytujú robustnú podporu pri zachovaní ľahkosti. Vnútorné umiestnenie tyčí ma za následok, že tento stan si v krikických poveternostných podmienkach dokážete postaviť z vnútra, takpovediac priamo nad hlavou.

Každý šev je špeciálne podlepený, aby sa minimalizovala možnosť prenikania vody do vnútra.
Stan je do detailu navrhnutý s dôrazom na ventiláciu a pohodlie - dodatočný ventilačný otvor zabezpečuje príjemný prúd vzduchu aj v najhorúcejších chvíľach. S jedným vchodom na zips je prístup do stanu jednoduchý a pohodlný. A aby sa zabránilo prípadnému nežiaducemu pohybu stanu, je stabilizovaný šiestimi kotviacimi kolíkmi a šiestimi kotviacimi šnúrami.
Takže ak hľadáte spoľahlivého spoločníka na vašom nasledujúcom dobrodružstve v horách, stan Rab Latok Summit - horizont je skvelou voľbou pre váš náročný výstup.

Vlastnosti:
Expedičný stan určený na prenocovanie v náročných vysokohorských podmienkach;
Hlavný materiál konštrukcie je 15D Pertex® Shield Air, 3L ripstop, 90 g/m2
Odolnosť voči vode: 15 000 mm H2O;
Priedušnosť: 20 000 g/m2/24h;
Podlaha z nylonu 70D s vodoodolnosťou 10 000 mm H20, 160 g/m2 a DWR úoravou
Znížená kondenzácia;
Jeden vstup na zips;
Vetrací otvor;
Šesť kotviacich kolíkov;
Šesť upevnení vo forme nastaviteľných šnúr;
DAC Featherlite NSL 9,6 mm vnútorné tyče;
Podlepené švy;
Rozmery: 220 x 120 x 80 cm;
Rozmery v zloženom stave: 52 x 16 cm;
Hmotnosť: 1590 g.

Parametre -

Hmotnosť:  1590 g
Veľkosť:  2 osoby
Aktivita:  vysokohorská turistika, expedičné lezenie

Latok Summit Horizont

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu