VÝPREDAJ
30%
Ascendor AS Pants

RAB Ascendor AS Pants

0 hodnotenie
QFU-78-ORB-32-RG (2063)


Info:

Orion Blue M

Tovar na objednávku

104.30 €
149.00 €
Ušetríte : 44.70 € (30%)
  • Orion Blue M

Popis tovaru

Ascendor AS sú univerzálne horské nohavice, ktoré poskytujú odolnosť a ochranu pred vetrom a počasím. Sú vhodné na zdolávanie zmiešaného terénu vo všetkých ročných obdobiach, majú úzky strih a široký rozsah pohybu.

Nohavice Ascendor AS sú vyrobené z odolného softshellu Matrix™ strednej hmotnosti a sú ťažšou verziou nohavíc Ascendor Light, ktoré sú určené na letné obdobie. Sú vytvorené na celoročné použitie, sú priedušné, ale ponúkajú teplo v chladných podmienkach. Nohavice Ascendor AS Pants majú kĺbové kolená a dlhý rozkrokový klin, ktorý zabezpečuje pohyblivosť pri vysokých krokoch alebo premosteniach.

Vysoký pás je čiastočne elastický a pohodlne sa prispôsobí šľapkám, pričom nohavice je možné zaistiť buď opaskom, alebo šľapkami. Tieto lezecké nohavice majú dve vrecká na ruky lemované sieťovinou a jedno stehenné vrecko na zips na uloženie nevyhnutných vecí, so zosilnenými záplatami na kopačkách, ktoré chránia spodnú časť nohy. Zipsový klin na členku umožňuje rozšírenie lemu, aby sa doň zmestila rôznorodá obuv, od trailových topánok až po zimné lezecké topánky.

Nohavice Ascendor AS poskytujú teplo, ochranu pred nepriaznivým počasím a voľnosť pohybu, sú preto ideálne na horolezecké dobrodružstvá vo vysokohorskom prostredí a na all mountain.

Parametre -

Hmotnosť:  449 g

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu