Pánske tričká 

Počet produktov: 69
Zobraziť / Skryť filtre

Pánske tričká

Pánske tričká navrhnuté pre turistiku a lezenie spojujú funkčnosť, pohodlie a štýl, aby vyhovovali potrebám aktívnych jednotlivcov. Tieto tričká sú obvykle vyrobené z technických materiálov, ktoré poskytujú vysokú priedušnosť a odvádzajú pot od tela, udržiavajúc vás suchými aj počas intenzívneho pohybu. V ponuke máme aj tričká vyrobené zo 100% bavliny, či špeciálne tričká od výrobcu Cityzen, na ktorých nie je vidieť pot.
Ergonomický strih umožňuje voľný pohyb a zároveň zohľadňuje špecifické pohyby pri lezení. Mnohé modely obsahujú dvojcestnú strečovú konštrukciu, čo pridáva na flexibilite a komforte. Výrazné švy sú minimalizované, aby sa predišlo nepríjemnému treniu na citlivých oblastiach.
Pánske turistické a lezecké tričká často disponujú odolnosťou voči odieraniu a sú navrhnuté tak, aby odolávali náročným podmienkam v prírode. Niektoré modely majú antibakteriálne úpravy, čo zabraňuje tvorbe zápachu, čím zvyšujú pocit čistoty a čerstvosti aj po dlhších výpravách.
Dizajn týchto tričiek často kombinuje praktickosť s estetikou. Zohľadňuje športový vzhľad, ale je dostatočne štýlové na to, aby sa dalo nosiť aj mimo aktívnych aktivít. Rôzne farby a vzory poskytujú možnosti výberu podľa osobných preferencií a štýlu.