AKCIA NOVINKA Ocun Nitro

Ocún Nitro

0 hodnotenie
465-75


Info::

7,5

Nitro je lezečka navrhnutá pro výkonnostný bouldering. Všetky jej vlastnosti zodpovedajú požiadavkam náročných bouldristov. viac info >

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 4.8.2021
94.00 €

Popis tovaru

Nitro je lezečka navrhnutá pro výkonnostný bouldering. Všetky jej vlastnosti zodpovedajú požiadavkam náročných bouldristov.  Pre lezečky Ocun Nitro skonštruovali úplne nové kopyto. Vychádzali z dôkladnej analýzy 3D skenov všetkých kopýt, ktoré mali a na ich základe definovali vlastnosti budúceho kopyta pre Nitro, Cieľom bolo vyvinúť perfektne padnúce lezečky na päte, ktorá sa najviac vo výsledku blíži tvaru päty na lezečkách Ozone - a zároveň má väčší objem v špičke.

  • agresívne prehnutie
  • mäkká medzistielka 2D Fit Soft zvyšuje citlivosť na špičke a zlepšuje vlastnosti pri lezení na trenie.
  • patentované riešenie 3-Force System- konštrukcie topánky: systém pre precíznu distribúciu vnútorného pnutia. Eliminuje nežiaducu torziu lezečky na stupoch. Výsledným efektom je dokonalá fixácia nohy v topánke a maximalny stabilita na malých stupoch a lištách.

Materiál stielka: plátno

Kopyto: competition

Guma podrážky: CAT guma 1,5, 4mm

Váha: 219g

Názov produktu: Ocún Lezečky Nitro

Parametre -

Veľkosť UK:  7,5

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.