Horolezecké prilby 

Počet produktov: 28
Zobraziť / Skryť filtre

Horolezecké prilby

Prilba je jednou z najdôležítejších súčastí ochrany a bezpečnosti pri športe ale aj v práci. Netreba podceňovať riziko úrazu a používajte ju.

Horolezecká prilba je nevyhnutná súčasť nie len pri lezení, ale aj pri výstupoch na ferraty či pri vysokohorskej turistike. Prilby sa vyrábajú v rôzných veľkostiach a variantách. 

Z ponuky si môžte vybrať prilbu podľa spôsobu použitia, veľkosti či farby. Či už sa jedná o horolezecké prilby, detské alebo pracovné z našej širokej ponuky si vyberie každý. Overení výrobcovia ako Mammut, Petzl, Camp, Grivel, AustriAlpin, Singing Rock, Ocún a mnoho ďalších ponúka vysokú kvalitu.

Horolezecká prilba ti naozaj nesmie chýbať! Medzi najobľúbenejši patria MAMMUT ROCK RIDER, ktoý sa výyrába aj v ženskej variante MAMMUT ROCK RIDER WOMEN, či klasika MAMMUT SKYWALKER 2, v štyroch farebných variantách. Pre skialpinistov je vhladná MAMMUT ALPINE RIDER UNISEX , ktorá je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky vysokú ochranu a primeranú hmosnosť.​​​​​​​

Okrem prilby si môžete vybrať ďalšiu lezeckú výstroj, či už laná, sedačky, lezečky, karabíny, expresky a mnoho ďalšieho.