Actik Core 2022

Kód: E065AA02
Novinka
Neohodnotené
Značka: Petzl
€75,50 –10 %
Actik Core 2022 green
€75,50 –10 % €67,90 €67,90 / 1 ks
Skladom (5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

ACTIK CORE s dobíjacím akumulátorom je ideálna čelovka pre dynamické outdoorové športy. Jej svetelný výstup je 600 lúmenov a poskytuje výkonné a pohodlné svetlo pre beh, pešiu turistiku alebo horolezectvo. Fosforeskujúci reflektor uľahčuje nájdenie v tme a červené svetlo je praktické pre nočné sitenie v skupine. ACTIK CORE sa dodáva s dobíjacím akumulátorom CORE a vďaka technológii HYBRID CONCEPT funguje aj na tri štandardné AAA batérie.

Ľahká a výkonná: 600 lúmenov a iba 88 g
Všestranné a pohodlné osvetlenie pre pohyb a dynamické aktivity:

Široký, jednoliaty kužeľ svetla pre pohodlné svietenie nablízko

 • Kombinovaný kužeľ (široký a zaostrený) umožňuje vidieť nablízko aj do väčšej vzdialenosti pri pohybe
 • Tri intenzity číreho svetla: MAX. DOBA SVIETENIA, ŠTANDARDNÉ (lepšie vyváženie výkonu a výdrže) a MAX. VÝKON
 • Nepretržité červené svetlo na zachovanie nočného videnia bez oslnenia ľudí okolo vás a režim blikania na signalizáciu vašej polohy, najmä v núdzových situáciách
 • Jednoduché použitie:

  Jediné tlačidlo pre rýchly a jednoduchý výber intenzity a farby svetla
 • Naklápanie tela svietidla umožňuje orientáciu požadovaným smerom
 • Indikátor stavu batérie ukazuje úroveň nabitia pri každom zapnutí alebo vypnutí
 • Dobíjanie cez micro USB port typu B
 • Praktický fosforeskujúci reflektor pre ľahké nájdenie odloženého svietidla v tme
 • Funkcia uzamknutia vypínača LOCK zabraňuje náhodnému rozsvieteniu svietidla počas prepravy alebo skladovania
 • Odnímateľný, umývateľný hlavový pásik, ktorý je symetrický pre jednoduché nastavenie
 • Reflexný hlavový pásik zlepšuje vašu bezpečnosť
 • Úložné puzdro umožňuje premenu svietidla na lampičku
 • Technológia HYBRID CONCEPT:

  • ACTIK CORE sa dodáva s dobíjacím akumulátorom CORE a funguje aj s tromi štandardnými batériami AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia), svietidlo automaticky rozpozná typ zdroja a upravuje svetelný výstup
  • Kompatibilný s adaptérmi HELMET ADAPT a BIKE ADAPT 2, takže si môžete svietidlo pripevniť na rôzne typy prilieb alebo bicykel (1)

Dodatočné parametre

Kategória: Čelovky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.088 kg
Certifikácia: CE
Farba: green, zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Petzl je známa po celom svete svojimi inovatívnymi a kvalitnými produktmi pre horolezectvo, speleológiu a prácu vo výškach. Petzl bola založená vo Francúzsku a jej história je úzko spätá s menom Fernand Petzl, ktorý bol speleológom a priekopníkom v oblasti lezeckej techniky.

História Petzl sa začala v 30. rokoch 20. storočia, keď Fernand Petzl začal experimentovať s rôznymi technikami a vybavením na speleológiu. V roku 1968 Fernand Petzl a jeho priateľ Pierre Chevalier vyvinuli prvé modernejšie pomôcky a nové systémy, ktoré uľahčili zostup i výstup, čo viedlo k vzniku spoločnosti Petzl v roku 1970. Táto spoločnosť začala vyrábať a predávať lezecké vybavenie, pričom sa špecializovala na technické produkty pre speleológiu.

V 70. rokoch Petzl predstavila prvé čelové svietidlá, ktoré sa stali revolučným produktom pre speleológov a horolezcov. Tieto svietidlá umožnili používateľom mať voľné ruky pri práci v tme, čo zlepšilo bezpečnosť a efektivitu. V 80. rokoch spoločnosť rozšírila svoje portfólio o vybavenie pre prácu vo výškach a záchranné operácie, čím sa stala lídrom na trhu.

V 90. rokoch Petzl pokračovala v inováciách a predstavila nové produkty, ako napríklad samoistiace zostupovacie zariadenie GRIGRI, ktoré sa stalo veľmi populárnym medzi horolezcami. V tomto období sa spoločnosť stala známou aj svojimi prilbami, postrojmi a iným bezpečnostným vybavením.

Dnes je Petzl globálnou značkou s distribúciou po celom svete. Spoločnosť je známa svojou kvalitou, inováciami a záväzkom k bezpečnosti. Petzl neustále vyvíja nové produkty a technológie, ktoré pomáhajú profesionálom aj amatérom dosahovať ich ciele v bezpečí a s dôverou.

Petzl tiež kladie dôraz na udržateľnosť a etické podnikanie. Spoločnosť sa zaviazala minimalizovať svoj environmentálny dopad a dodržiavať najvyššie etické normy v celom dodávateľskom reťazci. Petzl Academy, ktorú spoločnosť organizuje, poskytuje školenia a vzdelávacie programy pre profesionálov aj amatérov v oblasti bezpečnosti a techniky lezenia.

Od svojich skromných začiatkov v dielni Fernanda Petzla až po súčasnosť, Petzl zostáva verná svojmu poslaniu – poskytovať inovatívne riešenia, ktoré umožňujú ľuďom skúmať a chrániť svet okolo nás.