Expedičné ponožky Bridgedale Explorer HW MP Boot

0 hodnotenie
7101517-Navy-M (12068)


Info:

M / navy

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 22.5.2024
30.00 €

Popis tovaru

Expedičná ponožka určená do chladného prostredia. Rovnaká hrúbka pletenia poskytuje extra teplo, zvýšenú odolnosť proti nárazu a extra pohodlie.

Ponožka pre vážnych dobrodruhov, Explorer Merino Performance Boot sedí v ideálnej výške pre topánky s predĺženým komínom. Vďaka pokročilému zónovému polstrovaniu pre podporu a pohodlie je ideálna na dlhé alebo viacdňové vysokohorské a zimné výpravy. Technológia Merino Performance Fusion poskytuje pružné polstrovanie, vyváženú izoláciu, odvod vlhkosti a vynikajúcu odolnosť pre celodenné pohodlie. Model Performance Fit je priliehavý, neskĺzava sa a nehromadí sa v obuvi bez ohľadu na to, aký je deň dlhý. Špička je uzavretá izolovaným plochým švom, aby chlad neprenikol k nohám. Ponožka sedí dokonale  pomocou elastického oblúka a päty v tvare 3D. Materiál Lycra®  a Thermo Fit zaisťuje, že sa ponožka po vypratí  vráti do pôvodného stavu.

Táto ponožka, testovaná prieskumníkmi na najchladnejších a najextrémnejších miestach na tejto planéte, poskytuje väčšie pohodlie a teplo ako ktorákoľvek iná ponožka Bridgedale a je ideálnou voľbou pre expedície v chladnom počasí.

  • 28% Merino Wool
  • 19% New Wool
  • 34% Nylon/polyamide
  • 18% Endurofil™/ polypropylene
  • 1% LYCRA®/elastane

Parametre -

Farba:  navy
Hmotnosť:  155 g
Veľkosť EU:  M
Veľkosť:  40 - 43

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu