Pracovný postroj Singing Rock EXPERT 3D Speed steel

0 hodnotenie
W0080DR-ML (2430)


Info:

M-L

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 30.5.2024
240.00 €

Popis tovaru

Postroj EXPERT 3D SPEED STEEL sponami a kovovými prvkami z ocele je vybavený nezávisle nastaviteľnými popruhmi pre lanový prístup, vrátane širokého polstrovaného bedrového pásu, nohavičiek a ramenných popruhov. Jeho všestranné využitie zahŕňa lanový prístup, polohovanie pracovníka, zachytenie pádu a záchranné operácie.
Vlastnosti postroja EXPERT 3D obsahujú spony SPEED a všetky kovové prvky sú vyrobené z ocele. Ramenné popruhy sú plne odnímateľné, umožňujúc postroj použiť len ako sedací úväz. Široký bedrový pás zabezpečuje maximálny komfort pri práci vo vise a popruh na bedrovom páse umožňuje efektívne rozloženie síl iba do polstrovaných častí za normálnych pracovných podmienok.
Popruhy sú vybavené reflexnými prúžkami na zvýšenie viditeľnosti, s výnimkou čiernej verzie, ktorá nie je reflexná. Anatomicky tvarované nohavičky a bedrový pás sú chránené odolnou PES tkaninou pre vyššiu odolnosť voči opotrebovaniu. Spony SPEED umožňujú rýchle a plynulé nastavenie v najkratšom čase s maximálnym komfortom.
Pripojovacie body na ramenných popruhoch a bedrovom páse sú spojené karabínou OZONE triple lock a sponou v zadnej časti. Postroj obsahuje aj množstvo ďalších prvkov, ako napríklad možnosť pripojenia hrudného blokantu CAM CLEAN, 4 ergonomicky tvarované pútka na materiál s nosnosťou 5 kg a ďalšie pútka pre lepšiu organizáciu materiálu.
Z hľadiska bezpečnosti splňuje postroj EN 361 pre predné a zadné nadväzovacie body na zachytenie pádu, EN 813 a EN 358 pre predný a zadný nadväzovací bod na pripojenie zlaňovacích pomôcok alebo polohovanie, EN 358 pre 2 postranné body na polohovanie s možnosťou nastavenia polohy. Pripojovacie ramenné body na záchranu z úzkych priestorov sú certifikované podľa EN 1497.
Všetky oceľové komponenty sú ošetrené technológiou E-coating pre vyššiu odolnosť voči korózii. Postroj taktiež disponuje slotmi na bedrovom páse pre umiestnenie karabíny PORTER pre rýchle pripojenie materiálu a je vybavený identifikačným a metodickým štítkom.

Parametre -

Veľkosť:  M-L
Hmotnosť:  2830 g

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu