VÝPREDAJ
30%
Mythic Alpine Jacket

RAB Mythic Alpine Jacket

0 hodnotenie
QDB-45-MAM-XLG (2010)


Info:

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 23.5.2024
238.00 €
340.00 €
Ušetríte : 102.00 € (30%)

Popis tovaru

Rab Mythic je nová najvyššia séria páperových búnd, ktorá sa zameriava na nekompromisný pomer hmotnosti a tepelnoizolačných vlastností. Určené pre horolezcov a alpinistov, ktorí sa radi pohybujú rýchlo a ľahko. Každý prvok, všetky zipsy, systémy nastavenia a príslušenstvo boli navrhnuté tak, aby boli ľahké a málo objemné, ale zároveň si bundy zachovali skvelé tepelnoizolačné vlastnosti. V tejto kolekcii nájdete najľahšie a najteplejšie bundy, aké boli kedy v spoločnosti Rab vyrobené.
Rab Mythic Alpine Light

Ultraľahkú bundu Rab Mythic Alpine Light možno považovať za nástupcu mimoriadne obľúbeného a ľahkého hybridného modelu Rab Kaon. V tom čase bola vnímaná ako jedna z najľahších páperových búnd na svete a v spoločnosti Nalehko si nás absolútne získala. A v prípade jeho nástupcu je to presne to isté.

Spĺňa úplne všetko, čo by podľa nás mala mať čisto izolačná bunda UL. Zároveň je to najľahší model z novoobjavenej série Mythic.
Hybridná izolácia

Hlavnú izoláciu tvorí 80 gramov prémiového husieho páperia s chladivou výplňou 900 cuin a hydrofóbnou úpravou bez fluorokarbónu od spoločnosti Nikwax. Perie Rab je samozrejme certifikované organizáciou R.D.S. Ako dodatočnú izoláciu umiestnenú na bokoch, ramenách, spodnej časti rukávov a spodnej časti kapucne zvolila spoločnosť Rab osvedčený materiál PrimaLoft® Gold (60 gramov). Táto premyslená koncepcia kombinácie prírodných a syntetických izolačných výplní sa veľmi osvedčila v prípade spomínanej spoločnosti Kaon, a preto logicky pokračuje.

Bunda Rab Mythic Alpine Light tak veľmi efektívne dýcha a účinne odvádza telesnú vlhkosť. V porovnaní s klasickou páperovou bundou sa nemusíte obávať vziať si ju na aeróbne náročnejšie aktivity a vďaka hydrofóbnej úprave zvládnete aj ľahkú prehánku. Okrem toho strategicky umiestnený materiál PrimaLoft® Gold izoluje aj za mokra a nestráca svoju nadýchanosť.

Parametre -

Veľkosť EU:  XL
Hmotnosť:  313 g
Farba:  marmalade

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu