AKCIA NOVINKA
30%
Crimp Reflection Tee

Tričko RAB Crimp Reflection Tee

0 hodnotenie
QBL-72-TMB-M (3349)


Info:

M / tempest blue

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 19.6.2024
35.00 €
50.00 €
Ušetríte : 15.00 € (30%)

Popis tovaru

Toto elegantné tričko je vhodné nielen do každodenného života, ale aj pri športových aktivitách. Je vyrobená z funkčného materiálového mixu, ktorý je mimoriadne jemný na dotyk a poskytuje vynikajúci pocit pohodlia.
Zmes recyklovaného polyesteru a rýchlo obnoviteľného, rastlinného Lyocellu zabezpečuje rýchle schnutie, čo je ideálne pre aktivity, pri ktorých sa potíte. Tričko dopĺňa elegantná potlač na hrudi, čím vytvára štýlový kúsok na šport aj bežné nosenie.

Vlastnosti:

  • Mäkká, priedušná zmes materiálov
  • Vyrobené z recyklovaného polyesteru
  • Bežný strih
  • Vzor na hrudníku

Materiál:

  • 85% recyklovaný polyester
  • 15% Lyocell TENCEL™ - 164 g/m²

Poznáte materiál Tencel?
Tencel je vlákno vyrobené z celulózy dreva, často získavanej z eukalyptových stromov. Tencel je známy svojou mäkkosťou a príjemným pocitom na pokožke, čo ho robí populárnym materiálom pre oblečenie, najmä pre ľudí s citlivou pokožkou. Medzi jeho hlavné vlastnosti patrí schopnosť absorbovať vlhkosť, čo umožňuje pokožke dýchať a udržiavať pocit sucha. Okrem toho má Tencel vynikajúcu schopnosť regulovať teplotu, čo znamená, že je pohodlný v rôznych klimatických podmienkach. Je tiež odolný voči krčeniu a má dobrú pevnosť, čo z neho robí vhodný materiál pre oblečenie do aktívneho športovania. Tencel je tiež známy svojou schopnosťou biologicky sa rozložiť, čo z neho robí ekologicky udržateľnú voľbu v porovnaní s niektorými syntetickými vláknami.

Parametre -

Veľkosť:  M
Farba:  tempest blue
Hmotnosť:  152 g

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu