VÝPREDAJ
43%
1

Bežecká obuv Inov8 Parkclaw G280 M

0 hodnotenie
000972-YEL-75 (716)


Info:

UK 7,5 /yellow

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 22.5.2024
103.00 €
180.00 €
Ušetríte : 77.00 € (43%)

Popis tovaru

Novinka od INOV-8 je tu priorotne pre všetkých bežcov, ktorí radi kombinujú cestné a trailové trasy. Veľmi vďačne však poslúži aj turistom na dlhšie trasy, alebo pre každodenné použitie. Nízka hmotnosťa  dobré tmenie sú zárukou vášho pohodlia.

Podošva z grafenovej zmesi G-GRIP má jemnú vzorku, ktorá skvele drží a vydrží na asfalte a zároveň je na neho spoľah aj v ľahkom teréne.
Výška gripu 4 milimetre je aj vďaka agresívnemu tvarovaniu dostatočná na beh po poľných i lesných cestách. Hustota vzorky potom zaisťuje veľkú kontaktnú plochu,
ktorá nesklame ani na mokrom hladkom asfalte, kde mávajú klasické trailové topánky veľké problémy.

Tlmiaca vrstva je tvorená grafenovou penou G-FLY, ktorá topánke dodáva komfort, stabilitu aj dynamiku.
Mohutnosť tlmenia v päte vyšplhala na 18 mm s dropom 8 mm. Vďaka vlastnostiam G-FLY, predovšetkým vďaka tvarovej stálosti a vysokej pružnosti, ale pôsobí PARKCLAW G 280 oveľa nižším dojmom. Vo výsledku tak dostávate topánku so špičkovým komfortom aj pri veľmi dlhom cestnom behu, ktorá má ale veľmi vysokú ohybnosť, vnímavosť a propriocepciu. Tieto vlastnosti vám pomôžu nielen čítať a vnímať terén pod nohami, ale aj pracovať na bežeckej technike, pretože spätná väzba je aj napriek vyššej vrstve tlmenia okamžitá a presná.

Zvršok tvorí štruktúrovaná sieťovina s ľahkou stabilizáciou priehlavku a masívnejším chráničom prstov.
Výsledkom je ľahký a vysoko odolný zvršok, ktorý nebráni ani svižnejšiemu tempu a zároveň sa oveľa lepšie vysporiadava s nerovnosťami a prekážkami, než rýdzo cestný variant.

Hmotnosť polpár UK 8 - 260 g

 

Parametre -

Hmotnosť:  600 g
Veľkosť UK:  7,5
Farba:  Yellow

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu