AKCIA NOVINKA
24%
Puno

Boxerky CITYZEN Puno

0 hodnotenie
175946-899-M (1058)


Info:

M / petrol

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 19.6.2024
19.50 €
25.50 €
Ušetríte : 6.00 € (24%)

Popis tovaru

Textilné inovácie sú náš život. A pretože sme páni, veľkú časť našich inovatívnych životov trávime oblečení v trenkách ;-) Zamerali sme sa teda na 3 veci, ktoré od svojich treniek chce každý chlap:

Nie je vidieť ani kvapôčka. Rovnako ako tričká CityZen®, aj naše boxerky absorbujú vlhkosť na vnútornej strane, takže zvonku nie je nič vidieť. A naozaj rýchlo schnú. V prednej časti sú pre istotu zdvojené.
Pohodlie. Premysleli sme každý šev, vyskúšali rôzne šírky gumy a dĺžky nohavičiek. Boxerky sme navrhli tak, aby ste ich obliekli a mohli ich pustiť z hlavy. Úplný komfort, žiadne kompromisy.
Antibakteriálna úprava. Trenírky aktívne ničia baktérie a v kombinácii s rýchlym odparovaním telesnej vlhkosti sú odolné voči zápachu. A to fakt dlho.
Na týchto vlastnostiach boxeriek CityZen® si naozaj zakladáme. Dali sme si však záležať, aby naša pánska spodná bielizeň bola perfektná vo všetkých smeroch.

Boxerky šijeme z pleteniny, ktorú tvorí z 95% prémiová bavlna a z 5% elastan. Táto kombinácia spolu s premysleným priliehavým strihom je zárukou ozajstného komfortu pri nosení.

Guma je široká 3 cm, čo je presne tá šírka, ktorá sa ani nezarezáva, ani neohne. Vzadu je spojená plochým švom, nie je teda zdvojená a netlačí. Vnútri nie sú žiadne ceduľky, ktoré by škriabali aj po odstrihnutí. Vzadu nie je ani šev, takže nehrozí žiadne zarezanie tangá-efekt. A ešte nohavičky. Tie sú o 1 cm dlhšie, než je obvyklé, takže trenky výborne sedia aj pri pohybe.

Aj u boxeriek platí hlavný efekt našich materiálov: keď sa zapotíte, uschnú skôr, než by vás mohli začať chladiť. A môžete si byť istí, že prípadná vlhkosť nebude vidieť.

Materiál:

  • 95 % prémiová bavlna
  • 5 % elastan 

 
Aby si trenky zachovali všetky triky, odporúčame:

  • Perte na 30 °C a naruby.
  • Používajte šetrné pracie prostriedky.
  • Nepoužívajte aviváž.
  • Nesušte v sušičke.
  • Žehlite po rube. Aktivujete tak úpravu a predĺžite životnosť efektov.

Z hygienických dôvodov nie je možné spodnú bielizeň vrátiť ani vymeniť. Prosím vyberajte bielizeň starostlivo... Odporúčame zvoliť o číslo vačšie ako bežne nosíte, ak máte radšej voľnejšie boxerky.

Parametre -

Veľkosť:  M
Farba:  petrol
Hmotnosť:  80 g

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu