AKCIA
22%
Trip Spectron 3

Slnečné okuliare Julbo Trip Spectron 3

0 hodnotenie
J5101114 (928)


Info:

matt black

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 23.5.2024
54.00 €
69.00 €
Ušetríte : 15.00 € (22%)

Popis tovaru

Výnimočne univerzálne a štýlové, okuliare od značky Julbo s polykarbonátovými šošovkami Spectron 3 sú skvelým spoločníkom pre všetky vaše dobrodružstvá a každodenné výzvy. S ich odolným a ľahkým dizajnom predstavujú perfektnú kombináciu funkčnosti a pohodlia.
Spectron 3 šošovky s konštantne tmavým odtieňom poskytujú vynikajúcu ochranu pred slnečným žiarením, čo ich robí vhodnými pre rôzne aktivity, vrátane cestovania, horskej turistiky, vodných športov, behu alebo cyklistiky. Bez ohľadu na to, či sa vydávate do hôr, zanášate sa na vlnách, alebo rýchlo šliapete do pedálov, tieto okuliare vám zabezpečia optimálnu vizuálnu ostrosť a ochranu pred nepríznivými slnečnými podmienkami.
Ich všestranný charakter vyniká nielen vo výkonoch, ale aj vo vzhľade. Julbo spojil moderný dizajn so špičkovou technológiou, vytvárajúc okuliare, ktoré zdôrazňujú váš štýl a poskytujú spoľahlivú ochranu. Takže, bez ohľadu na to, či sa vyberáte do sveta, alebo len prechádzate mestom, tieto okuliare budú spolehlivým spoločníkom pre každú príležitosť.

Vlastnosti:

  • povlak s anti-reflex
  • 100% ochrana pred UVA, UVB, UVC
  • priepustnosť viditeľného svetla 11%

 

Parametre -

Hmotnosť:  22 g
Farba:  matt black

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu