AKCIA
22%
Powell Spectron 3

Slnečné okuliare Julbo Powell Spectron 3

0 hodnotenie
J4751112 (925)


Info:

matt blue

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 19.6.2024
54.00 €
69.00 €
Ušetríte : 15.00 € (22%)

Popis tovaru

Jeden z najobľúbenejších modelov slnečných okuliarov z kolekcie Julbo Travel sa vyznačuje moderným dizajnom a overenou technológiou šošoviek. Ich špeciálna farebná úprava vonkajšieho zrkadlového povrchu šošoviek im dodáva jedinečný vzhľad. Tieto okuliare sú skvelou voľbou nielen pre dovolenkové cesty, ale aj pre každodenné používanie, pretože prinášajú výnimočný štýl a zachovávajú vysokú kvalitu charakteristickú pre značku Julbo.

Slnečné okuliare Julbo Powell sú vybavené modernými šošovkami Spectron 3CF vyrobenými z odolného polykarbonátu, čo zabezpečuje vynikajúcu optiku a minimalizuje skreslenie. S celkovým stupňom ochrany pred slnkom 3 sú ideálne aj pri intenzívnom slnečnom žiarení. Komplexná ochrana pred UVA, B a C lúčmi poskytuje spoľahlivú ochranu očí pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia. Zrkadlová vrstva na vonkajšom povrchu šošoviek efektívne odráža intenzívne slnečné lúče.

Ak hľadáte univerzálne slnečné okuliare vhodné na časté používanie, model Julbo Powell je výbornou voľbou, ktorá kombinuje štýl s vynikajúcou optikou.

Vlastnosti:

  • Ľahké a odolné polykarbonátové šošovky Spectron 3CF
  • Ochrana proti UVA, UVB a UVC žiareniu
  • Ľahký a odolný rám s klasickým dizajnom
  • Zrkadlový povrch šošoviek
  • 134 mm dlhé tvarované spánky
  • Šírka a rozstup šošoviek je 58 mm a 15 mm

Parametre -

Hmotnosť:  25 g
Farba:  matt blue

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu