Novinka Ocun Jett


12.3.2019

Presná, spoľahlivá a pritom pohodlná. Taká je nová lezečka Jett z českej produkcie Ocun. Máme ju v dvoch variantách Jett LU – šnurovacia a Jett QC na suchý zips.


 
 
 
Jett je ideálna kombinácia výkonnostnej no pohodlnej lezečky. Preto je dobrou voľbou nielen pre ambicióznych, nadaných začiatočníkov, ale aj pre stredne pokročilých lezcov. Taktiež vynikajúco poslúžia pri viacdĺžkovom lezení.
 
 
 
 
 
 
 
    • Pre oba modely lezečky Jett bolo  vytvorenené úplne nové kopyto so strednou asimetriou a     zväčšeným priestorom v oblasti nártu a špičky. 
    • Masívne pogumovanie umožňuje spoľahlivé použitie päty a špičky pri technickom lezení. 
    • Bezšvový strih päty a extrémne priedušný jazyk prispievajú k maximálnemu komfortu.
    • Podrážka je vyrobená z najpriľnavejšej gumy CAT 1.5.
    • Tuhá výstelka sa stará o väčšiu stabilitu lezca na malých stupoch. Zatiaľ čo vnútorná sielka je z     jemnej hovädzej kože.
    • Jett LU a Jett QC majú spoločné to podstatné- sebavedomo balancujú medzi komfortom a    lezeckým výkonom.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   Jett LU má šnurovanie, ktoré vedie až po špičku kde je kryté proti odreniu. Vďaka šnurovaniu sa perfektne prispôsobí všetkým typom chodidla.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   Jett QC fixuje chodidlo pomocou protichodných suchých zipsov. Volia ju predovšetkým tí , ktorí preferujú rýchle obúvanie.

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.