Istítko Austriaalpin Fish


29.3.2018

Legenda od tirolských špecialistov. Vylepšená verzia obľúbeného „kýbla“ doplnená o funkciu samostatného zachytenia lana v prípade pádu lezca.


Veľký pracovný otvor pre karabínu zaručuje plynulý pohyb lana pri rýchlom podávaní a doberaní.

Funguje veľmi podobne ako istítko Smart (Mammut) avšak je vylepšený o integrovanú páku čím sa približuje technike Grigri (Petzl). Zvyšuje komfort pri spúšťaní hlavne ak je veľký váhový rozdiel medzi spolulezcami. 

Fish je určený na jednoduché lano priemeru 8 až 11 mm a je vyrobený z vysokokvalitného eloxovaného duralu. Robustné telo a váha iba 68 g zaujme aj tých najnáročnejších. Pre optimálne a bezpečné využitie istítka výrobca odporúča používať iba karabínou HMS RONDO selfie autolock, ktorá sa predáva v sete s istítkom Fish. Cena sa pohybuje ako by sa čakalo medzi Smartom Grigri na cca 50 eurách, čo z neho robí veľmi zaujímavého kandidáta na vaše budúce  istitko.

 

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.