AKCIA DMM Wallnut 8

DMM Wallnut 8

0 hodnotenie
A16-18A


Info::

8/blue

Napriek svojmu jednoduchému vzhľadu sú Wallnuts vysoko hodnotené kúsky lezeckého hardvéru. Pre každú veľkosť sa používa iná zliatina - menšie vklínence Wallnuts s… viac info >

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 22.8.2022
11.20 €

Popis tovaru

Napriek svojmu jednoduchému vzhľadu sú Wallnuts vysoko hodnotené kúsky lezeckého hardvéru. Pre každú veľkosť sa používa iná zliatina - menšie vklínence Wallnuts sú vyrobené z tvrdšej zliatiny, aby sa zabránilo úbytku materiálu, zatiaľ čo väčšie veľkosti sú mäkšie, aby sa lepšie zahryzli do materiálu. Väčšie matice majú dutú konštrukciu, vďaka čomu majú nižšiu váhu.

Vklínence je možné umiestniť v dvoch rôznych orientáciách, čo umožňuje jednej veľkosti pokryť celý rad trhlín. Zúžia sa po celej dĺžke aj po stranách, preto lepšie sedia v trhlinách, ktoré sú zriedkavo rovnobežné. Drážkované plochy znižujú hmotnosť, pomáhajú lepšiemu umiestneniu v trhlinách, zvyšujú bezpečnosť v plytkých špárach.

Vklínence sú pripevnené k drôtom, ktoré sú dostatočne tuhé a zároveň dostatočne pružné, aby sa znížila pravdepodobnosť ich náhodného zdvihnutia. Sú farebne odlíšené, aby korešpondovali so zvyškom nášho rozsahu ochrany a aby umožnili rýchly a ľahký výber správnej veľkosti z vášho postroja.

Wallnuts sú základom, z ktorého sa dá postaviť komplexná lezecká výstroj. Doplnené o ďalšie, špecializovanejšie ochranné prvky, budú najčastejšie používaným postupovým istením na vašom sedáku.

 EN 12270​

  • Wallnut No.8 Tyrkysová 12kN   45g 22,3 / 29,0 mm 

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac