VÝPREDAJ EIGER EXTREME trion

Mammut Trion Nordwand 20

0 hodnotenie
2520-00770-2153


Parametre:

20L sunrise

Trion Nordwand 20 je plne vybavený na vaše alpské dobrodružstvo. Vďaka technológii MAMMUT® High Reach ™, je ramenný a nosný systém prispôsobený na voľnosť pohybu pri lezen… viac info >

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 5.3.2021
115.00 €
229.00 €
Ušetríte : 114.00 € (50%)

Popis tovaru

Trion Nordwand 20 je plne vybavený na vaše alpské dobrodružstvo. Vďaka technológii MAMMUT® High Reach ™, je ramenný a nosný systém prispôsobený na voľnosť pohybu pri lezení. Bočné kompresné a nosné systémy sú pokryté robustným nylonovým materiálom Dyneema® Ripstop. Vďaka vynikajúcim materiálom a širokému spektru funkcií je Trion Nordwand 20 ideálnou voľbou pre extrémne vysokohorské aktivity. Tkaný nylonový materiál má vodný stĺpec 4 000 mm a kombinuje nízku hmotnosť s enormnou robustnosťou. Vlákna Dyneema® obsiahnuté v materiáli sú 15-krát tvrdšie ako oceľ, takže Trion Nordwand 20 vydrží aj tie najnáročnejšie zaťaženia.

Parametre -

Farba:  sunrise
Objem:  20 L

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.