Singing Rock TECHNIC standard celotelový postroj

0 hodnotenie
W0063BB-01 (453)


Info::

M/L

Najpredávanejší celotelový úväzok za prijateľnú cenu! Odporúčajú pracovníci WORKSAFETY. Nový Singing Rock TECHNIC standard je plne… viac info >

Tovar na objednávku

77.00 €
84.60 €
Ušetríte : 7.60 € (9%)

Popis tovaru

Najpredávanejší celotelový úväzok za prijateľnú cenu! Odporúčajú pracovníci WORKSAFETY.

Nový Singing Rock TECHNIC standard je plne nastaviteľný celotelový úväzok pre polohovanie pracovníka a zachytenie pádu s easy-lock sponami, ktorý je určený pre práce vo výškach. Je vhodný pre pokrývačov, klampiarov, natieračov a ďalšie profesie. Predný naväzovací bod pre pripojenie zlaňovacích pomôcok alebo polohovanie (EN 813, EN 358). Postranný bod pre polohovanie s možnosťou nastavenia polohy (EN 358). Predné a zadné naväzovacie body pre zachytenie pádu (EN 361). Spony Easy-lock umožňujú veľmi jednoduché nasadenie a nastavenie úväzku. Úväzok Singing Rock TECHNIC standard má dve opletené pútka s nosnosťou 10kg, sloty navrhnuté pre bezpečné zavesenie drahého vybavenia (motorová píla, vŕtačka ...), rovný zadný naväzovací bod, ktorý neprekáža pri nesení batohu alebo dýchacieho prístroja (EN 361).

Parametre produktu Úväzok Singing Rock TECHNIC standard:
Farba: čierna
Hmotnosť: 1620g standard [veľ. M/L] (±15g)
Veľkosť: S, M/L, XL
Certifikácia: CE 1019, EN 358, EN 813, EN 361

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.