RAB Sonic SS Zip S

0 hodnotenie
QBU-95-AC-S


Info::

RAB Sonic SS Zip S

Náš Sonic SS Zip je perfektné tričko pre športovcov, ktorí hľadajú výkon, ak sa jedná o technický samostatný horský bežecký top. Vďaka textúre s jedin… viac info >

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 8.12.2021
59.95 €

Popis tovaru

Náš Sonic SS Zip je perfektné tričko pre športovcov, ktorí hľadajú výkon, ak sa jedná o technický samostatný horský bežecký top. Vďaka textúre s jediným dresom Motiv ™ patria vlastnosti Sonic SS Zip v oblasti riadenia vlhkosti k najlepším na svete. Na zväčšenie povrchu používa skôr hviezdicovitú ako kruhovú priadzu, ktorá zlepšuje rýchlosť. Pravidelné priliehanie k otvorenej štruktúre úpletu potom podporuje prúdenie vzduchu, aby sa urýchlil proces sušenia. Hlboko odvetrávajúci zips na hrudi je spojený s látkou, aby vyhladil bežné miesta obrusovania pri behoch na dlhé vzdialenosti a samotný zips spadne do hrudnej kosti, aby ste si mohli odvetrať hrudník bez toho, aby vám prekážali ramená na batohu. S antibakteriálnou reguláciou zápachu Polygiene® a hmotnosťou iba 98 g je tričko Sonic SS Tee najúčinnejším dizajnom pre horský beh zameraný na výkon.

Parametre -

Veľkosť:  S

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.