RAB Kinetic Alpine 2.0 Pants L  

0 hodnotenie
QWG-71-DI-L


Info:: RAB Kinetic Alpine 2.0 Pants L  
  Naše nohavice Kinetic Alpine 2.0 sú dokonalým kúskom pre rýchlych letných alpinistov. Ako súčasť nášho sortimentu Ascent obsahuje Stretch Nylon Woven Proflex ™ so… viac info >

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 4.8.2021
150.00 €

Popis tovaru

  Naše nohavice Kinetic Alpine 2.0 sú dokonalým kúskom pre rýchlych letných alpinistov. Ako súčasť nášho sortimentu Ascent obsahuje Stretch Nylon Woven Proflex ™ so starostlivo zónovanými panelmi, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvládli zvýšené opotrebenie a vystavenie technickým výstupom bez zvýšenia hmotnosti. Tenký strih s členitými kolenami poskytuje oveľa lepšiu voľnosť pohybu ako tradičné nepremokavé nohavice. Plochý polopružný pás je pohodlný aj s postrojom a lem na zips vám umožní rozšíriť manžetu pre veľké horolezecké topánky. Odizolované, ale vysoko funkčné, to je vrchol rýchlej a ľahkej ochrany pre oddaných alpských dobrodruhov.

Parametre -

Veľkosť:  L

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.