NOVINKA
12%
Cirrus Flex 2.0 Vest Men / steel

RAB Cirrus Flex 2.0 Vest Men

0 hodnotenie
QIO-76-ST-S (1350)


Info:

UK S / steel

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 29.9.2023
96.80 €
110.00 €
Ušetríte : 13.20 € (12%)

Popis tovaru

Vesta Cirrus Flex 2.0 je praktická vesta ideálna na všetky športové aktivity po cely rok. Či už sa používa ako stredná alebo vonkajšia vrstva, pokroková syntetická izolácia Primaloft® Silver Luxe poskytuje teplo aj ľahkú zbaliteľnosť v premenlivom horskom počasí. Taktiež je rýchloschnúca a rovnomerne rozložená a tak zaručuje spoľahlivú izoláciu.  Pohyb a priedušnosť sú hlavnou silou vďaka flexibilným, rýchlo odvádzajúcim bočným panelom Thermic ™ stretch. Pre väčšie pohodlie je vesta Cirrus Flex 2.0 vybavená aj dvoma vnútornými odkladacími vreckami, nastaviteľným lemom so šnúrkou a integrovaným vreckom na veci zabudovaným na ľavej strane. V tejto rade máme dostupnú aj variantu s dlhým rukávom Cirrus flex jacket.

Materiál: 

  • PrimaLoft® Silver Insulation Luxe™ poskytuje vzhľad, pocit a výkon páperia pomocou 100% recyklovaných syntetických vlákien. Je to luxusne hodvábna výplň s teplom, stlačiteľnosťou a ľahkým nadýchaním páperia, všetko vo vodeodolnom, plne syntetickom obale.
  • Vonkajšia tkanina - Pertex Quantum 20D recyklovaný polyamid ripstop/38 g/m2/ bez fluórovaných uhľovodíkov DWR
  • Podšívka – 20D recyklovaný polyamid ripstop Atmos/ 41 g/m2 s Thermic stretch fleece/ 215 g/m2/ 94 % polyester 6 % elastan

Parametre -

Veľkosť UK:  L
Farba:  oceľová
Určenie:  Pánske

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac