RAB Ascendor Light Shorts Wmns L

0 hodnotenie
QFU-75-AT-12


Info::

RAB Ascendor Light Shorts Wmns L

  Naše dámske Ascendor Light Shorts sú navrhnuté pre zmiešaný outdoorový život, letné lezenie a namáhavé výstupy. Ako súčasť ná… viac info >

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 26.10.2021
80.00 €

Popis tovaru

  Naše dámske Ascendor Light Shorts sú navrhnuté pre zmiešaný outdoorový život, letné lezenie a namáhavé výstupy. Ako súčasť nášho sortimentu Ascent sú vyrobené z pokrokovej dvojvrstvovej matrice s gramážou 133 g/m2, najľahšej z našich technických dvojpružných strečových látok. S mäkkými, vztýčenými vláknami na pokožke a hladkým, pevne utkaným vonkajším povrchom vám umožňujú rýchlo presúvať vlhkosť pri namáhavom výstupe na horúce letné skaly. Húževnatosť vonkajšej tkaniny je navyše vylepšená dvojitým ihlovým horným prešívaním a zosilneným lemom pre väčšiu odolnosť. Vďaka aerodynamickému strihu, trojici vreciek na zips, plochému čiastočne elastickému opasku a hmotnosti iba 209 g je produkt Women’s Ascendor Light Short vašou rýchlou cestou k chladnejšiemu, príjemnejšiemu stúpaniu.

Parametre -

Veľkosť:  L

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.