RAB Ascendor Light Shorts L

0 hodnotenie
QFU-74-AP-L


Info::

RAB Ascendor Light Shorts L

Naše Ascendor Light Shorts sú navrhnuté pre maximálnu slobodu pri namáhavých letných výstupoch. S hmotnosťou 133 g/m2 je pokročilý dvojvrstvový softshell Matrix … viac info >

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 27.10.2021
80.00 €

Popis tovaru

Naše Ascendor Light Shorts sú navrhnuté pre maximálnu slobodu pri namáhavých letných výstupoch. S hmotnosťou 133 g/m2 je pokročilý dvojvrstvový softshell Matrix ™ najľahšou dvojväzbovou strečovou látkou, ktorú používame. Zahŕňa pevne utkaný zovňajšok pre vynikajúcu odolnosť proti oderu a ochranu proti poveternostným vplyvom. V tandeme s navrstvenou vnútornou vrstvou, ktorá pomáha odvádzať vlhkosť od pokožky a udržuje vás tak v pohodlí pri tvrdej práci na exponovanom kameni. Diamantový klin je vyrobený pre ľahké horolezectvo, letné lezenie a dlhé a horúce trasy. Okrem zadného vrecka a páru sieťovaných vreciek s bezpečnými zipsami používajú nohavice tvrdé horné prešitie s dvoma ihlami a vystužený lem pre extra odolnosť v dlhých, náročných dňoch na skale.

Parametre -

Veľkosť:  L

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.