Singing Rock prilba FLASH ACCESS

0 hodnotenie
W9603QX00 (853)


Info::

UNI, svietivo žltá

Extrémne odolná prilba chrániaca pred padajúcimi predmetmi aj elektrickým napätím, znižuje riziko úrazu pri páde. Bezpečné použitie prilby je pri teplotách v rozmedz… viac info >

Tovar na objednávku

55.00 €
60.00 €
Ušetríte : 5.00 € (8%)

Popis tovaru

Extrémne odolná prilba chrániaca pred padajúcimi predmetmi aj elektrickým napätím, znižuje riziko úrazu pri páde. Bezpečné použitie prilby je pri teplotách v rozmedzí od - 30 do + 50 °C.

Konštrukcia prilby z ABS/PC materiálu bez vnútornej polystyrénovej výstelky poskytuje skvelé odvetranie a pohodlie pre užívateľa. Prilba má plne nastaviteľnú nosnú výšku a zároveň umožňuje nastaviť dĺžku postranných popruhov, čo zaručuje možnosť dokonalého nastavenia a kompatibility s chráničmi sluchu. Prilba je certifikovaná s chráničmi sluchu Hellberg. Koliesko na nastavenie veľkosti je odolné a rýchlo a ľahko ovládateľné. Vnútorné polstrovanie a nosné popruhy sú plne odnímateľné a možno ich prať ručne alebo v práčke pri 30 °C. FLASH ACCESS je vybavená 4 robustnými klipmi na upevnenie akékoľvek čelového svetla dostupného na trhu. Pevný podbradný pásik vydrží zaťaženie min. 50 daN (cca. 50 kg) a znižuje riziko straty prilby v prípade pádu.

Prilba kombinuje požiadavky noriem EN 397 a EN 12492. Spĺňa nepovinné požiadavky EN 397 na použitie pri nízkych teplotách (-30 °C), bočnú deformáciu a ochranu proti úrazu náhodným elektrickým napätím (440V a.c.).


Parametre produktu Singing Rock prilba FLASH ACCESS:
Hmotnosť: 455 g
Farba: červená, reflexná žltá
Materiál: ABS/PC
Veľkosť: univerzálna (53 - 63cm)
Certifikácia: CE 1015, EN 397, EN 12492

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.