Ocún VIA FERRATA WEBEE PAIL SET

0 hodnotenie
03232-S (671)


Parametre:

S

Via Ferrata WeBee Pail Set obsahuje všetky bezpečnostné prvky pre pohyb na zaistených cestách- sedák, tlmič pádu a prilbu. WeeBee 3 je športový lezecký úväz,… viac info >
  • S

Popis tovaru

Via Ferrata WeBee Pail Set obsahuje všetky bezpečnostné prvky pre pohyb na zaistených cestách- sedák, tlmič pádu a prilbu.

WeeBee 3 je športový lezecký úväz, ktorý je ľahký, priedušný a odolný. Anatomicky tvarované polstrovanie neobmedzuje v pohybe. Tri pracky Vám umožnia si dodatočne nastaviť veľkosť nohavičiek či pásu.

Via Ferrata Torq 2 je tlmič pádu s novou harmonikovou konštrukciou pružných popruhov, ktorých pevnosť je 15 kN. Torq 2 je vybavený dvoma dlaňovými  key-lock karabínami pre pohodlnú manipuláciu a ľahké precvakávanie na via ferratách. Prilba Pail White ochráni hlavu pred skalnými výčnelkami či padajúcimi skalami. Pre maximálnu možnú bezpečnosť odporúčame kombinovať sedací úväs s hrudným.

  • Sedací úväz WeBee 3
  • Tlmič pádu Via Ferrata Torq 2
  • Prilba Pail White (54-62 cm)

Názov produktu: Ocún VIA FERRATA WEBEE PAIL SET

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.