AKCIA NOVINKA Mammut Light Removable Airbag 3.0 / graphite

Mammut Light Removable Airbag 3.0

0 hodnotenie
2610-01500-0121


Parametre:

30L / graphite 

Váhovo najľahší odnímateľný airbag sytém v rade batohov  Mammut Light Removable 3.0 s objemom 30 L. Tento všestranný a funkčný batoh je víťazom Top Pick award za Best… viac info >

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 12.3.2021
469.00 €
629.00 €
Ušetríte : 160.00 € (25%)

Popis tovaru

Váhovo najľahší odnímateľný airbag sytém v rade batohov  Mammut Light Removable 3.0 s objemom 30 L. Tento všestranný a funkčný batoh je víťazom Top Pick award za Best Light Airbag Pack (najlepší a najľahší airbag batoh). Vhodný pre náročné skialpové túry. Vďaka tepelne tvarovanému chrbtovému systému. Predné vrecko na lavínové vybavenie, možnosť diagonálneho pripnutia lyží, uchytenie snowboardu, uchytenie cepínov/palíc, bedrový pás s vreckom a integrovanými okami na uchytenie lezeckého materiálu a ľadovcových skrutiek, bočné kompresné popruhy, kompatibilný s vodným rezervoárom, SOS inštrukcie vo vnútri batohu. Objem batohu s Airbagom a karbónovou kartušou 28 l . Váha kompletu 2060 g.

Kartuša nie je súčasťou batoha.

Názov produktu: Mammut Light Removable Airbag 3.0

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.