Booster Unicore 9,7mm

Kód: BZDL-60
Novinka
Neohodnotené
Značka: Beal
€209 –7 %
Booster Unicore 9,7mm
€209 –7 % €193 €193 / 1 ks
Na dopyt

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktné, mäkké a veľmi ľahké lano s priemerom 9,7 mm má certifikáciu len ako jednoduché lano. Booster je priekopníkom prvých tenkých lán a ponúka vynikajúcu pevnosť. Vďaka variantom impregnácie je lano vhodné pre vonkajšie použitie, avšak vďaka svojej malej hrúbke je určené pre skúsenejších lezcov. Booster je k dispozícii vo variante impregnácie Dry Cover aj Golden Dry a ponúka sa aj s úpravou opletu Safe Control (impregnácia DC). Všetky varianty Booster sú vybavené technológiou UNICORE®, ktorá vďaka spojeniu jadra a opletu zvyšuje bezpečnosť aj životnosť lana.

Vlastnosti:

  • Technológia UNICORE®
  • Impregnácia Dry Cover alebo Golden Dry
  • Certifikácia ako jednoduché lano
  • Vynikajúci kompromis váhy, ovládateľnosti a pevnosti
  • Nízka rázová sila
  • Vysoký počet zachytených pádov

Dodatočné parametre

Kategória: Jednoduché
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.66 kg
Farba: blue

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Beal je francúzska rodinná firma, ktorej výrobná tradícia siaha až do roku 1951. Zameriava sa na vývoj a výrobu vybavenia pre bouldristy, lezcov, horolezcov, pracovníkov vo výškach a záchranné a ozbrojené zložky.

Beal je skutočný špecialista na laná a dlhodobo určuje vývoj v tejto oblasti. Dynamické laná sa vyznačujú veľmi nízkou hmotnosťou, vysokým počtom pádov, kvalitnou impregnáciou spĺňajúcou podmienky normy UIAA Water Denim a revolučnou technológiou spojenia opletu s jadrom Unicore.