VÝPREDAJ Mammut Foraker IN Light Hooded jkt Wmn / magma-marble

Mammut Foraker IN Light Hooded Jacket Wmn

0 hodnotenie
1010-23140-3472-113


Parametre:

EU S / magma-marble

Dámska bunda Foraker IN Light Hooded Jacket je ľahká izolačná bunda na vysokohorské túry, ktorá poskytuje optimálnu slobodu pohybu, ochranu pred vetrom a stabilnú teplotu … viac info >

Tovar na sklade

110.00 €
249.00 €
Ušetríte : 139.00 € (56%)

Popis tovaru

Dámska bunda Foraker IN Light Hooded Jacket je ľahká izolačná bunda na vysokohorské túry, ktorá poskytuje optimálnu slobodu pohybu, ochranu pred vetrom a stabilnú teplotu tela. Hybridná bunda je starostlivo navrhnutá ako kombinácia extrémne ľahkého, vetru a vode odpudzujúceho vonkajšieho materiálu Pertex® Microlight, strečového materiálu prepúšťajúceho vzduch na rukávoch a bokoch  vysoko priedušnej izolácie Polartec® Alpha®. Materiál Polartec® Alpha® na tele poskytuje ochranu pred prehriatím počas aktivít a napriek tomu stále poskytuje dostatočné teplo počas odpočinkových fáz, čo z neho robí optimálny izolačný materiál pre intenzívne činnosti. Bundu je možné zložiť do náprsného vrecka a ľahko prenášať napríklad na  horolezeckom úväzku, čím sa zníži zaťaženie pri lezení.

Parametre -

Veľkosť EUR:  S
Určenie:  Dámske
Farba:  červená, sivá

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.