Bridgedale Explorer HW MP Boot / merino performance

0 hodnotenie
2602173-L


Info::

L / 44-47 Olive

Expedičná ponožka určená do chladného prostredia. Rovnaká hrúbka pletenie poskytuje extra teplo, zvýšenú odolnosť proti nárazu a extra pohodlie. Ponožka pre vá… viac info >

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 6.7.2022
25.90 €
  • L / 44-47

Popis tovaru

Expedičná ponožka určená do chladného prostredia. Rovnaká hrúbka pletenie poskytuje extra teplo, zvýšenú odolnosť proti nárazu a extra pohodlie.

Ponožka pre vážnych dobrodruhov, obuv Explorer Merino Performance Boot sedí v ideálnej výške pre topánky s predĺženým komínom. Vďaka pokročilému zónovému polstrovaniu pre podporu a pohodlie je ideálna na dlhé alebo viacdňové. vysokohorské a zimné výpravy. Technológia Merino Performance Fusion poskytuje pružné polstrovanie, vyváženú izoláciu, odvod vlhkosti a vynikajúcu odolnosť pre celodenné pohodlie. Model Performance Fit je priliehavý, neskĺzava sa a hneromadí sa v obuvi bez ohľadu na to, aký je deň dlhý deň. Špička je uzavretá izolovaným plochým švom, aby chlad neprenikol k nohám. Ponožka sedí dokonale  pomocou elastického oblúka a päty v tvare 3D. Materiál Lycra®  a Thermo Fit zaisťuje, že sa ponožka po vypratí  vráti do pôvodného stavu.

Táto ponožka, testovaná prieskumníkmi na najchladnejších a najextrémnejších miestach na tejto planéte, poskytuje väčšie pohodlie a teplo ako ktorákoľvek iná ponožka Bridgedale a je ideálnou voľbou pre expedície v chladnom počasí.

  • 28% Merino Wool
  • 19% New Wool
  • 34% Nylon/polyamide
  • 18% Endurofil™/ polypropylene
  • 1% LYCRA®/elastane
  • Váha (pár) : 134g

Parametre -

Veľkosť EUR:  44-47
Určenie:  Pánske
Farba:  zelená

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac