AKCIA NOVINKA
7%
Arctic ML Jacket Men / granit-melange

Mammut Arctic ML Jacket Men

0 hodnotenie
1014-10394-0819-114


Info:

EU M / granit-melange

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 2.2.2023
132.90 €
143.00 €
Ušetríte : 10.10 € (7%)

Popis tovaru

Nad alebo pod. Izolačná bunda Arctic ML je dokonalým útulným rúnom na nosenie pod nepremokavou vetrovkou a môže sa nosiť aj ako priedušná vonkajšia vrstva. Integrovaný materiál Polartec® Thermal Pro® má veľké oká kde ukladá vzduch zohriaty telom, čo znamená, že ponúka vynikajúci teplotný komfort. Materiál je rýchloschnúci aj pri náročných stúpaniach. Vďaka ideálnemu pomeru tepla a hmotnosti, plochým švom pre extra elasticitu a predtvarovaným lakťom je bunda Arctic ML ideálna na zimné športy.

Materiál: 100% Polyester

Vnútorný materiál: 91% Polyamide, 9% Spandex

PRODUKT bluesign®
PRODUKT bluesign® je vyrobený z najmenej 90 % / 30 % SCHVÁLENÝCH materiálov / príslušenstva bluesign®. Označenie zaručuje najvyššiu mieru istoty pre spotrebiteľa, za zodpovedné využívanie zdrojov a minimálny dopad na ľudí a životné prostredie.

Fair Wear
Mammut sa snaží zabezpečiť spravodlivé a bezpečné pracovné podmienky vo všetkých továrňach vyrábajúcich svoje produkty. S cieľom systematicky zlepšovať pracovné podmienky v celom dodávateľskom reťazci bola Mammut prvou outdoorovou značkou, ktorá sa pripojila k nadácii Fair Wear Foundation.

 

Parametre -

Veľkosť EU:  M
Farba:  sivá
Určenie:  Pánske

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac