AKCIA NOVINKA Mammut Lithium 20L / marine-black

Batoh Mammut Lithium 20 women

0 hodnotenie
2530-00720-5975


Info::

20L / marine-black

Dámsky turistický batoh Lithium 20 Women, značky Mammut, s objemom 20 litrov, je flexibilný a všestranný spoločník pre všetky výlety do hôr. Batoh je vyrobený… viac info >

Tovar na sklade

Predpokladané doručenie (SK): 22.8.2022
99.00 €
110.00 €
Ušetríte : 11.00 € (10%)

Popis tovaru

Dámsky turistický batoh Lithium 20 Women, značky Mammut, s objemom 20 litrov, je flexibilný a všestranný spoločník pre všetky výlety do hôr. Batoh je vyrobený prevažne z recyklovaných materiálov s vodoodpudivou úpravou, bez obsahu PFC. Nosný systém a ľahké ramenné popruhy s priedušným polstrovaním sú špeciálne navrhnuté pre ženskú anatómiu a jedinečné pohodlie. Vzduchové kanáliky z 3D EVA peny zaisťujú dobrú ventiláciu.

Bedrový pás obsahuje vrecko pre váš telefón, a pokiaľ by ste vrecko nevyužili, môžete ho jednoducho odopnúť. To isté platí aj pre integrovanú pláštenku na batoh. Batoh ďalej ponúka systém na upevnenie trekových palíc, postranné kompresné popruhy aj U-rám pre optimálne rozloženie nákladu a pritom voľnosť pohybu.

Úložný priestor zaisťujú 2 sieťované bočné vrecká, ktoré sú prístupné aj pri chôdzi, veľké strečové predné vrecko, veľké predné vrecko na zips, rozkladacie vrecko na mobil na bedrovom páse aj klopa s vonkajším a vnútorným vreckom s vreckom na kľúče. Navyše je batoh kompatibilný s hydratačným systémom.

  • rozmer: 23 x 47 x 24 cm

Parametre -

Objem:  20 L
Hmotnosť:  710 g

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše športové aktivity v prírode ale aj v meste

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac